Partnership Summer Game Dev

Chceli by ste podporiť  mladé talenty a spojiť sa s nami pre dobrú vec?
Staňte sa partnerom Summer Game Dev!

Summer Game Dev poskytuje študentom príležitosť!

Tento rok strávime s 30timi mladými talentmi opäť skvelé leto v mlynskej doline.
6 teamov (Grafici, Programátori, Gamedesignéri) zamaká na herných projektoch počas piatich týždňov plných prednášok a mentoringu od profesionálov z praxe. Výsledkom ich práce budú originálne herné projekty (vertical slice).

Kto stojí za Summer Game Devom ?

Hemisféra ľavá o.z. je občianske združenie, ktoré sa cez projekty GameCraft a GameCamp, LevelUp a Summer Game Dev venuje vzdelávaniu detí, žiakov a študentov na základných, stredných a vysokých školách v oblasti vývoja počítačových hier (programovanie, grafika, herný dizajn) už 6 rokov. Za túto dobu prešli cez tieto kurzy a tábory stovky žiakov a študentov.

Podporte nás finančne

Jednorázovým finančným darom nám pomôžete uhradiť napríklad propagáciu programu, záverečné podujatie - CLOSING CEREMONY alebo rozširovanie kapacít pre vytvorenie príležitostí ďalším študentom.

Podporte nás materiálne

Darovať nám môžete notebooky, monitorytablety a smartphony -  na testovanie a vývoj študentských projektov. Budeme vďační aj za pomoc poskytnutím služby pro bono alebo so zľavou.

Darujte nám svoj čas

Ste odborníkom v oblasti gamedevu? Stretnite sa s našimi študentmi a odovzdajte im svoje know-how, vo forme prednášky alebo mentoringu projektu.

V prípade záujmu o podporu, partnerstvo alebo ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať:

Táňa Tabačková

Hlavný organizátor

sgd@hemisfera.sk